Başakşehir, İstanbul iletisim@pasacambalkon.com.tr +90 542 687 08 08 / +90 212 687 08 08

Kış Bahçesi

Kış gelmesi ile birlikte insanlar bahçe keyiflerinden artık mahrum kalmayacaklar. Paşa Cam Balkon olarak ısıcamlı kış aylarına dayanaklı bahçe ile iç içe keyifli bir kış geçirmenizi sağlıyoruz. Taze hava ve doğaya aşık insanların mutlaka bir bahçeleri vardır. Sizler de kış aylarında sevdiklerinizle çay ve kahvenizi bahçenizi seyrederek içmek isterseniz kendinize şık bir kış bahçesi yaptırarak keyif sürmeye başlayabilirsiniz.

  • Bahçe manzarasını kesmemek için geniş camlı sürme doğrama sistemini tercih etmelisiniz.
  • 33 mm kalınlığa kadarki yalıtımlı veya ses geçirmez cam uygulamasıyla iyi bir ısı ve ses yalıtımı sağlanabilir.
  • Kapılarda ek güvenlik sağlayan özel güvenlik dolguları.

Çeşitli tasarımlarla gerçekleştirilen kış bahçesi modellerinde iklim şartlarına bağlı kalmadan çiçek ya da hobi amaçlı bitki yetiştirebilirsiniz. Havalandırma sorunları olmayan kış bahçe tasarımlarında birçok model mevcuttur. Sadece balkon ya da teraslarınıza değil aynı zamanda geniş bir bahçeye sahipseniz bahçenize de kış bahçesi yaptırarak bahçe zevkinizden mahrum kalmayabilirsiniz.

Kış bahçeleri için özel tasarlanan açılır kapanır tente modelleri sayesinde tavanların açılarak kış günü güneş alması ya da havalandırılması da sağlanabilmektedir. Yaz mevsiminde de tavanı ya da katlanır cam duvarlarınızı tamamen açarak yaz moduna geçmeniz mümkün. İsterseniz tavanını sabit yaptırabilir kenar duvarlarını katlanır cam yaptırarak daha düşük bir maliyete bir kış bahçesine sahip olabilirsiniz.